11 września 2014

Recent favourites

It has been a long period of time, since a post like this so I decided to wrote one :) Recently, U just can't go out without my watch from Italy BUT COMING SOON: I AM GOING TO HAVE A DKNY ONE ( the capslock here was needed :D ) From lipsticks I use this from rimmel n 05 and "Mr Lover" from Sephora.(I think my first lipstick holding up the whole day no matter what I am doing! )

Dawno nie było tu tego typu posta, więc postanowiłam go napisać :) Ostatnio nie rozstaję się z moim zegarkiem z Włoch, ALE JUŻ NIEDŁUGO ZAMIENIĘ GO NA DKNY ( capslock był potrzebny w tym miejscu :D ). Z pomadek używam na zmianę tej z rimmela w kolorze 05 i  "Mr. Lover" z sephory. ( chyba pierwsza moja pomadka, która niezależnie od tego co bym robiła, trzyma się cały dzień!)

Julka brought me from England a few gifts: British Vogue and perfumes from Primark. Speaking about perfumes, recently I use beautiful Lola by Marc Jacobs ( another 18 birthday gift, I love You guys!)

Pobyt Julki w Anglii nie mógł się obyć bez przywiezienia mi prezentów: Brytyjskiego Vogue oraz perfum Polka z Primarka. Jak już jesteśmy przy perfumach, to ostatnio ciągle używam przepięknych wymarzonych Lola od Marca Jacobsa ( kolejny 18nastkowy prezent, kocham Was!)


While I can still find a moment to catch in my hand something other than high school geography work cards, I'm reading the "Book of  Coco Chanel Style" by Karen Karbo - this is so far the best biography of Coco, out of  three that I've read, maybe because it is not  a biography depicting only dry facts, I highly recommend it! The second book, "Women who shook the world of fashion" I hasn't started yet, to be honest, but judging by the reviews, it must be great :) (My friends really know my taste, thank you again!)

Póki jeszcze znajduję chwilę na złapanie do ręki czegoś innego, niż maturalne karty pracy z geografii, czytam "Księgę stylu Coco Chanel" Karen Karbo- jest to jak na razie najlepsza biografia Coco, z wszystkich 3 które czytałam, może dlatego, ze nie do końca jest to biografia przedstawiająca tylko suche fakty, gorąco polecam! Drugiej książki "Kobiety, które wstrząsnęły światem mody" szczerze mówiąc jeszcze nie zaczęłam, ale sądząc po opiniach, pewnie jest świetna :) (Moi przyjaciele na prawdę znają mój gust, dziękuję jeszcze raz!)


Returning to the make-up, as you know, I usually use lip gloss, so I was enormously glad when I got the 4 from Max Studio, they are so cool! I also got a palette of classic shades from Primark, you will never know what might be useful :) I'm going to Berlin in one week, I'm sure that I make there a little shopping, so watch my instagram account @blonde_all_around!

Wracając do makijażu, jak wiecie z reguły używam jednak błyszczyków, dlatego ogromnie się ucieszyłam kiedy dostałam te 4 z Max Studio, są mega! Dostałam też paletę klasycznych cieni z Primarka, nigdy nie wiadomo jaki akurat może się przydać :) Za tydzień jadę do Berlina, na pewno nie obędzie się bez małych zakupów, wszystkie zdjęcia będą na mom instagramie @blonde_all_around

6 komentarzy:

 1. sama bym wszystko wybrała ! :)

  ___________
  a u mnie?
  bluzka, którą sami wybraliście w stylizacji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. really liked that eyeshadow pallet
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne prezenty :D Vogue <3
  Również z przyjemnością obserwuję tu i na facebooku :)
  Pozdrawiam, Nabil ;)

  http://www.nabilunity.com/
  https://www.facebook.com/NabilUnity

  OdpowiedzUsuń
 4. I love your watch, it looks so pretty

  OdpowiedzUsuń
 5. We use the same perfume! The lipstick red color shade looks perfect (: x

  http://birdiethgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń