5 listopada 2013

DAY 3


new look dress, vintage fur, zara bag, zara boots

Today I add the last outfit from Fashion Week , and I promise to be back to normal blogging ( more photos , text, with which recently I hasn't sinned ) . All three days were a great experience for me ,collections of Polish designers were really great as well as the organization of the event this year. I found that I will not describe all the shows in turn, first of all it would take me ages, and most of the photos can be easily found on the internet (video of the show MMC Studio and Łukasz Jemioł Basic-need to watch!). Despite the lack of some pictures on the blog, I really encourage everyone, if you have the opportunity and have little interest in fashion, to go on another, spring edition of FashionPhilosophy Fashion Week Poland , since this edition was great, I think that another couldn't be worse! My outfit on Sunday was very girly, velor dress with a flower pattern which i linked with fur vest, I was afraid of the effect of highlander but I think everything was ok! :)

Dzisiaj wrzucam ostatni outfit z Fashion Weeku, i obiecuję, że wracam do normalnego blogowania ( więcej zdjęć, tekstu, którymi ostatnio nie grzeszyłam). Całe 3 dni były dla mnie ogromnym przeżyciem, kolekcje polskich projektantów na prawdę świetne a także organizacja całego wydarzeniu w tym roku spisała się na medal. Stwierdziłam, ze nie będę opisywać wszystkich pokazów po kolei, po pierwsze zajełoby mi to wieki , a większość fotorelacji można spokojnie znaleźć w internecie ( film z pokazu MMC Studio i Łukasz Jemioł Basic- konieczność do obejrzenia!). Pomimo braku fotorelacji na blogu, na prawdę zachęcam wszystkich, jeśli macie taką możliwość a choć trochę interesujecie się modą, by wybrac się na kolejną, wiosenną edycję Fashionphilosophy Fashion Week Poland, skoro ta edycja była świetna, myślę, ze kolejna nie może być gorsza! Mój strój w niedzielę był bardzo dziewczęcy, welurową sukienkę w kwiatki połączyłam z futrzaną kamizelką, bałam się efektu górala ale chyba wszystko wyglądało ok! :)10 komentarzy:

 1. LOVE this look! PRETTY!!

  Come by soon!

  xx

  OdpowiedzUsuń
 2. U look fab, loved your fur jacket
  Keep in touch,
  www.beingbeautifulandpretty.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Stwierdzam, że efektu górala brak, wyglądałaś ślicznie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a co powiesz na wzajemną obserwację ?;)

  OdpowiedzUsuń
 5. znam osoby, które nie ufają facebookowi i wszystkie daty urodzin sumiennie zapisują w kalendarzu przez co nie ma możliwości przeoczyć którąkolwiek z dat :) Odkopałaś płytę Michaela Buble? Uwielbiam ją!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyglądasz przepięknie.

  OdpowiedzUsuń