3 października 2013

DIRECTION: WROCŁAW


First of all, I want to apologize for the long absence, in September, I'm always so busy I do not have time for anything. I have to set out all activities, start to study, join a gym (I can not believe what I wrote, but yes, I decided that I have to start to take care of myself, better late than never) Today I present you my photos that I've done during a class trip to Wroclaw and I promise that soon my looks will appear more often! Well, unless it starts snowing, then all that left me will be a blanket and hot tea.//
Na wstępie chcę przeprosić za długą nieobecność, we wrześniu zawsze jestem tak zabiegana, że nie mam na nic czasu. Trzeba ustalić wszystkie zajęcia dodatkowe, wdrożyć w naukę, zapisać na silownię ( sama nie wierzę w to co właśnie napisałam, ale tak, stwierdziłam, że kiedyś trzeba zacząć o siebie dbać, lepiej późno niż wcale) Dzisiaj prezentuję Wam moje zdjęcia, które zrobiłam podczas klasowej wycieczki do Wrocławia i obiecuję, ze już niedługo moje stylizacje będą pojawiać się częściej! No chyba, że zasypie nas śnieg, wtedy pozostaje mi koc i ciepła herbata.

  

The first day we went to the National Museum, which amazed me with its interior. We spent three hours there and then went to the hotel (7 bedded rooms were not a good idea when seven girls at once wanted to wash themselves :D)
 Pierwszego dnia udaliśmy się do Muzeum Narodowego, które zachwyciło mnie swoim wnętrzem. Spędziliśmy tam 3 godziny a następnie pojechaliśmy do hotelu ( 7 osobowe pokoje nie były zbyt dobrym pomysłem kiedy 7 dziewczyn na raz chciało się umyć no ale coż :D ) In the morning 2 day we had sightseeing with guide, which turned out to be the worst of any guides I've met . From 10 to 16 were running around the city without a moment's pause, which resulted in not remembering anything, and was supposed to be the opposite. In the evening we went to the opera on "Lost Paradise" by Penderecki. I'm not a big fan of opera singing, so I focused on the beautiful interior of the opera, I really recommend the (unfortunately the camera refused to cooperate- the only picture on Instagram)//
Rano 2 dnia mieliśmy zaplanowane zwiedzanie z panią przewodnik, która okazała się najgorszym przewodnikiem jakiegokolwiek spotkałam. Od godziny 10 do 16 biegaliśmy po całym mieście bez chwili przerwy, czego efektem było nie zapamiętanie niczego, a miało być odwrotnie. Wieczorem pojechaliśmy do opery na "Raj Utracony" Pendereckiego. Nie jestem wielką fanką śpiewów operowych, więc skupiłam się na przepięknym wystroju opery, na prawdę polecam (niestety aparat odmówił współpracy- jedyne zdjęcie na Instagramie)
On the third and final day  we had free time in the old town for a couple of hours to feel the atmosphere of this wonderful city. After that dayI decided to come back to Wroclaw  for sure, but this time with only a small group of friends to get to know it even better :) At the end ,some pictures from my Instagram, feel free to follow :)
Trzeciego, a zarazem ostatniego dnia w końcu mieliśmy czas wolny na Starym Mieście by przez parę godzin poczuć klimat tego cudownego miasta. Po tym dniu stwierdziłam, że do Wrocławia wrócę na pewno, ale tym razem tylko z małą grupą przyjaciół by poznać go jeszcze lepiej :) Na koniec parę zdjęć z Instagrama, zapraszam do obserwacji :)

20 komentarzy:

 1. So happy to see you back on blogger, its been wuite some time ... Loved your pics.. :)
  Keep in touch,
  www.beingbeautifulandpretty.com

  OdpowiedzUsuń
 2. przepiękne zdjęcia ! jestem zachwycona !;)
  także obserwuję i pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę wycieczki do Wrocławia! To miasto jest takie piękne ;) Chciałabym tam pojechać :) Sama mam tak mało czasu wolnego, że świetnie Cię rozumiem.
  Może obserwujemy? Wpadnij i daj mi znać: www.marentora-everdream.blogspot.com

  Buziaki i uściski,
  Marentora :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna wycieczka, zazdroszczę. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wrocław to super miasto :) Mam szczęście, że mieszkam niedaleko ;D Ja już obserwuję:) Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne zdjęcia ;)

  obserwuję ♥
  http://wiki-and-ania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam Wrocław :)
  Robisz świetne zdjęcia a do tego jesteś taka ładna :>
  obserwuję i zapraszam do mnie :3

  OdpowiedzUsuń
 8. ale rewelacyjne zdjęcia!!!

  pozdrawiam i zapraszam do nas:)
  http://sislovefashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Beautiful photos!
  Seems like a nice trip!

  http://carefreecasualness.blogspot.fi/

  OdpowiedzUsuń
 10. cudne zdjęcia ! :)

  http://kefashionsisters.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Really great photos!!! Wroclaw is a beautiful city!

  http://marylyl.blogspot.ru/

  OdpowiedzUsuń
 12. Bonitas fotografías!!!
  Saludos
  http://judithbysucre.blogspot.com.es

  OdpowiedzUsuń
 13. oh the garden looks magical!:)♥ beautiful photos!

  www.lorietta.cz

  OdpowiedzUsuń
 14. Beautiful <3
  xoxo
  Urszula www.fashfab.blogspot.com

  obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 15. Zawsze jak już byłem we Wrocławiu to tylko przejazdem, widzę że warto się zatrzymać tam na dłużej ;]
  Pozdrawiam!

  http://szymonkloc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. świetne zdjęcia! Aż mi wstyd, że we Wrocławiu ani razu jeszcze nie byłam:x

  OdpowiedzUsuń
 17. Wstyd się przyznać - nigdy nie byłam we Wrocławiu! Człowiek jeździ po świecie, a swoich dóbr narodowych nie zna


  Pozdrawiam,
  confassion
  www.confassion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń